Restaurace

GUEST RESTAURANT FRANCAIS

Stylová francouzská restaurace Guest, nacházející se v prostorách Kampusu, je vyhlášená především díky svému britskému šéfkuchaři Simonu Guestovi. Restaurace si pod vedením zkušeného Simona zakládá na používání čerstvých a kvalitních surovin a ochutnat zde můžete stejnou měrou tradiční pokrmy i nová moderní jídla. Jednou z největších výhod je, že si na esteticky připravených porcích pochutnají nejen běžní konzumenti, ale také celiatici, bezlepkáři, vegetariáni i vegani! Mnoho položek z menu je přirozeně bezlepkových nebo veganských, z ostatních je může Simon vykouzlit. Tady se rozhodně řídí heslem: "Náš zákazník, náš pán." Takže při objednávkách nebuďte skoupí a užijde si ten tanec na place, který bude v tu chvíli patřit jen vám. Nechybí každodenní nabídka ryb a mořských plodů. Šmrnc restauraci dodává krásné a útulné prostředí s příjemnou atmosférou. 

TIP KAMPUS PALACE   

*** Moules Mariniére ***

Mušle Slávky s šalotkou, česnekem a petrželkou v krémové omáčce z bílého vína. Doporučujeme je zaudit. 

*** Cheescake ***

Čokoládovo sušenkový cheescake.

 

REALITA GAMING BAR

Pohodové odpočinkové místo v centru Ostravy, kde si u dobrého drinku můžete zahrát na Xbox, PS4 nebo si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, ocitnout se ve virtuální realitě? V tom případě je pro Tebe Realita Gaming Bar tím pravým! Pořádají tu pravidelné turnaje ve FIFA, NHL, stolním fotbalu, ale na seznamu akcí najdete i události jako jsou zlobivé středy a jiné! Kromě velkého výběru piv, exotických rumů a dalších nápojů si přijdou na své také milovníci nejrůznějšího hospodského občerstvení.

Sledujte realitní Facebook (@realitabar) nebo Instagram (realita_gaming_bar).

TIP KAMPUS PALACE

*** Pomerančový gin tonic ***

*** Bopcorn ***

 

BLACK KALE

Bezmasá FRESH restaurace, která si zakládá především na čerstvosti, kvalitě a přípravě jídla z čistě rostlinných ingrediencí. Místní dobroty je možné si vychutnat nejen v prostorách restaurace, ale také na čerstvém vzduchu v prosluněné zahrádce nacházející se ve Dvoraně Kampusu. Přijďte vyzkoušet domácí raw čokoládu, bezlepkové palačinky, domácí hranolky a jiné speciality pravidelného denního vegan menu! 

TIP KAMPUS PALACE

*** Vegan Burgers v bylinkové housce s domácími dipy ***

*** Pečená Vegan pizza ***

 

SLADKÝ ČASY

A kdo by si chtěl dát sladkou tečku po výborném obědě, tomu nastanou „sladký časy“. Cukrárna a kavárna nacházející se v rohové části naší budovy nabízí nepřeberné množství rozplývajících se zákusků a dortíků – a to vše v příjemném historizujícím interiéru připomínajícím doby dávno minulé. Ze sladké nabídky si můžete vybrat například Nebeské řezy, Cheesecake s bílou čokoládou a jahodami a spoustu dalších dobrot! Jedním z benefitů je i objednání místních dobrot a dortů přes internet z pohodlí domova! 

Sledujte sladký Facebook (@sladkycasy.cz) nebo Instagram (sladky_casy).

TIP KAMPUS PALACE

*** Francouzský větrník ***

*** Likérová špička ***

*** Obložený chlebíček na domácí vece s poctivým vajíčkovým salátkem ***

 

 

Těšíme se na návštěvu! Všichni!

 

Záznamy nebyly nalezeny...