Hotel

Kampus Palace je budova s více než stoletou historií, díky které má svůj jedinečný ráz. Původní Hotel Palace navrhl v roce 1913 Wunibal Deininger a svému účelu sloužil na Smetanově náměstí až do sametové revoluce. Ve třicátých letech prošel velkolepým rozšířením na úctyhodných 160 pokojů a v době největší slávy jste zde mohli navštívit proslulou kavárnu nebo cukrárnu. Od devadesátých let ovšem Palace zel prázdnotou a vysoce ceněnému komplexu hrozila demolice. Vše se změnilo v roce 2016, kdy se do budovy vrátil život spolu s projektem Kampus Palace. Autorem architektonického konceptu je uznávené studio Ateliér 38.

Pokoje

Celý objekt je rozdělen na 2 části, z nichž jedna nabízí především pokoje apartmánového typu, které jsou vhodné především pro rodiny a větší skupiny přátel, kteří cestují pohromadě, druhé křídlo budovy je naopak vhodné pro páry a malé skupiny a nabízí ubytování v samostatných pokojích. Pokoje jsou orientovány na severovýchod s krásným výhledem na majestátní budovu Divadlo Antonína Dvořáka, některé pokoje zde nabízejí balkóny, ostatní na jihozápad s orientací do vnitrobloku Dvorana, kde se pravidelně konají kulturní a společenské akce.

Služby

V centru budovy je umístěna recepce s nonstop provozní dobou. Mimo jiné můžete využít konferenční místnost, menší posilovnu nebo prádelnu. V neposlední řadě tři velmi zajímavé gastroprovozy, které jsou přímo v komplexu budovy. Ve Forky's ochutnejte veganské speciality, které uspokojí a nasytí všechny bez rozdílu, do Guest Restaurant si zajděte na několikachodovou degustační večeři a v neposlední řadě své zážitky spláchněte dobře načepovaným pivem v Czech Hookakh Clubu.

Společenská místnost
Péče a bezpečí

Hotelová snídaně

Během akademického roku (od září do června) není v ceně vašeho ubytování zahrnuta snídaně. Svůj den však můžete začít poblíž v kavárně Trouble Café, kterou doporučujeme všema deseti. Najdete ji přímo na Smetanově náměstí jen půl minutky chůze od Kampusu. V létě (během července a srpna) snídaňový servis poskytujeme formou studeného rautu, který už nyní pro sezónu 2023 šperkujeme a plánujeme obohatit o další teplé speciality.

Vyberte si z nabídky pokojů

od 890 Kč
od 890 Kč 15 - 27m2 1-3 osob

Světlé a moderně zařízené pokoje, v nichž vám nebude nic chybět. V nabídce máme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

od 1590 Kč
od 1590 Kč 22 - 48m2 2-6 osob

Světlé pokoje. Snoubí se zde elegance, pohodlnost a útulnost. V nabídce máme mnoho kombinací pokojů, které sdílejí společnou kuchyňku.

od 1190 Kč 46m2 1-3 osob

Světlý a prostorný pokoj ve "věži" netypického kulatého tvaru. Snoubí se zde elegance, pohodlnost a útulnost. Vhodné pro náročnější cestovatele či pracovní cesty.

Apartmány

V nabídce máme mnoho kombinací pokojů: 

  • dva jednolůžkové pokoje
  • jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj
  • jednolůžkový a třílůžkový pokoj*
  • dva dvoulůžkové pokoje
  • dvoulůžkový a třílůžkový pokoj*
  • dva třílůžkové pokoje

 

Pro koho jsou naše apartmány vhodné?

Rodinný výlet

Celá rodina v jednom apatrmánu jako doma. Vybereme vám pokoj na míru vašich potřeb. Rádi pomůžeme s vytvořením itineráře na míru,
tak ať vám výlet do Ostravy zůstane dlouho v paměti. Dopředu vám vyjednáme zlevněné hromadné vstupy, komentované prohlídky na míru, doporučíme ty nejlepší restaurace a kavárny. Napište nám a objednejte si svoji rodinnou dovolenou v Ostravě. 

Teambuilding

Vezměte vaše kolegy nebo klienty na akci, na kterou dlouho nezapomenou. Uvolníme vám prostory hotelu, zajistíme skvělé jídlo a pití, připravíme grilovačku ve vnitrobloku Kampusu. Zahoďte starosti všedního dne za hlavu, o vše ostatní se postaráme my. Pro více informací nás kontaktujte na emailu

Škola grilování, škola vaření

Chcete se při vašem pobytu v Ostravě ještě přiučit novým dovednostem nebo jen přichystat zábavu pro vaše kolegy či kamarády? To vše
pod širým nebem a v doprovodu vynikajícího jídla? Naše škola grilování a vaření má co nabídnout. Stačí se jen rozhodnout, jaká varianta
vám vyhovuje a zarezervovat si termín. Kurz vám připravíme na míru. Své představy doladíme prostřednictvím emailu

Rozlučka se svobodou

V minulých lete nás klienti velmi rádi vyhledávali jako nezapomenutelné místo pro jejich rozlučku se svobodou. Kampus Palace leží v samotném centru města, a tak přináší širokou škálu aktivit, které budoucí nevěstu či ženicha opravdu potěší. V Kampusu vám najdete dostatečně velký apartmán a vytipujeme společně s vámi program na míru. Dejte nám o sobě vědět