Kontakt

Tvé dotazy rádi zodpovíme na muj@kampuspalace.cz

Na email obratem odpoví naše hlavní recepční Veronika. V Kampusu je téměř od samého začátku, a tak předpokládáme, že ji žádná otázka nezaskočí.

Rychleji to půjde po telefonu +420 777 101 615

Na recepci někoho zastihneš čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. V případě potřeby se můžeš v pracovní dny přímo spojit s panem správcem Lubošem Kovaříkem +420 777 101 627 nebo s ředitelkou Jitřenkou Navrátilovou +420 731 068 263.

Jak ti můžeme pomoci?

Ať už se tvůj dotaz týká čehokoli, jsme tu pro tebe 24/7. Tento email doputuje do schránky info@kampuspalace.cz, kde na něj recepční může okamžitě odpovědět, případně jej předá dál odpovědným osobám. Díky za něj. Určitě se obratem ozveme.

Navštiv nás osobně v Ostravě

Velmi rádi tě po Kampusu osobně provedeme. Ukážeme ti naše interiéry a zázemí. Poklábosíme se s tebou nejen o Kampusu, ale také o studentském životě v Ostravě. Svoji nezávaznou návštěvu si objednej přes kontaktní formulář.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.