Prohlášení o ochraně osobních údajů

Ceník

Ahoj!

Takže Ty se chceš stát Kampusákem a bydlet na té nejlepší studentské adrese v Ostravě? No to je paráda! Ale ještě, než nám pošleš vyplněný dotazník, tak Ti musíme říct pár stručných informací, abys věděl/a, co se stane s Tvými údaji, které nám v dotazníku pošleš.

Vyplněním a odesláním rezervačního dotazníku předáš své osobní údaje společnosti Kampus Palace s.r.o., IČ: 050 29 627, se sídlem na adrese Smetanovo náměstí 3116/10, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava (dále jen jako „My“).

My provozujeme celý Kampus Palace, a staneme se taky správcem Tvých osobních údajů, což znamená, že za jejich řádné nakládání přebíráme odpovědnost.

Pokud bys nás chtěl kontaktovat, tak to můžeš udělat klidně online na adrese info@kampuspalace.cz, nebo na emailu veronika.kadubcova@kampuspalace.cz nebo se za námi rovnou stav osobně na adresu našeho sídla. Volba je na Tobě. A teď už informace k těm údajům.

Prostřednictvím rezervačního formuláře nám předáš tyto údaje:

 • své jméno a příjmení,
 • e-mail,
 • telefonní číslo,
 • o jaký pokoj máš zájem,
 • přibližnou dobu, kdy by ses k nám chtěl nastěhovat,
 • a pak eventuálně nějakou svou poznámku k ubytování.

Až k nám tyhle Tvé údaje doputují, tak s nimi zacházíme za účelem, abychom se spolu mohli domluvit na uzavření smlouvy o ubytování a pro její následnou přípravu. Tvé osobní údaje v takovém případě zpracováváme na základě toho, že spolu začínáme jednat o uzavření smlouvy. Za takovým účelem s osobními údaji zacházíme do doby, než spolu uzavřeme smlouvu o ubytování, nebo nejdéle do doby, kterou jsi uvedl/a v dotazníku jako datum od kdy máš zájem o ubytování.

Může se ale taky stát, že o ubytování je u nás velký zájem, takže ve zvolené době nemáme volnou kapacitu. V takovém případě Tě o tom budeme informovat a zařadili bychom si Tě do našeho pořadníku. To abychom se pak mohli co nejdříve spolu zkontaktovat, až se nám uvolní kapacita a mohli jsme se domluvit na ubytovací smlouvě. Tvé osobní údaje v takovém případě zpracováváme na základě Tvého souhlasu se zpracováním osobních údajů. V pořadníku si Tě budeme evidovat do doby, než se spolu domluvíme na smlouvě o ubytování (nejdéle však 3 roky od doby, kterou jsi uvedl/a, že od ní máš zájem o ubytování), nebo taky do té doby, dokud budeš chtít být veden/a v pořadníku.

Pokud už totiž nebudeš chtít nadále být veden/a v pořadníku, tak nám to prostě jen dej vědět. My si to vyhodnotíme jako odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. V takovém případě Tě z pořadníku ihned vyřadíme a všechny Tvé údaje u nás smažeme. Pozor ale! Tím zároveň ztratíš pozici v pořadníku. Pokud bys poté chtěl/a být znovu u nás ubytován/a, je potřeba abys udělal/a novou rezervaci. Tak na to nezapomeň.

S osobními údaji z rezervačního formuláře zacházíme jenom My. To znamená, že při zpracování osobních údajů pro výše uvedené účely nevyužíváme žádné další příjemce osobních údajů. Osobní údaje taktéž nepředáváme do třetí země.

Ještě Tě musíme upozornit, jaká máš vůči nám práva. Pokud bys chtěl/a řešit něco ohledně osobních údajů, tak nezapomeň, že můžeš:

 • požadovat informace o tom, jaké osobní údaje o Tobě zpracováváme,
 • požadovat přístup ke svým osobním údajům,
 • požadovat opravu (aktualizaci) údajů, nebo jejich výmaz,
 • případně požadovat omezení zpracování údajů,
 • vznést námitku proti zpracování,
 • požadovat přenesení osobních údajů,
 • se stížností se obrátit na dozorový orgán (uoou.cz).

Tak teď už víš všechno a nic Ti nebrání stát se novým Kampusákem. #zijtamkdetozije

Kampus Palace s.r.o.
9.12.2020