Studentská rezidence

Studentská rezidence přímo v centru Ostravy

Konečně místo, kde jsi přímo v centrum dění. Do pár minut jsi pěšky ve škole (většina fakult OU a ekonomická fakulta VŠB-TUO), na rušné ulici Stodolní nebo naopak na klidné, romantické procházce podél řeky Ostravice. Stejně blízko jsou sportovní areály, kde si můžeš zaplavat, projet se na kole a zahrát si tenis nebo badminton. Přímo u Kampusu je velké obchodní centrum Forum Nová Karolina s kavárnami a kinem. Zkrátka žij tam, kde to žije!
Pokoj

Komfort bydlení

Kampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Při realizaci Kampusu jsme měli stále na mysli, abychom minimalizovali hluk a maximalizovali klid pro tvoje studium, proto naši architekti navrhli protihlukové řešení, které poskytuje soukromí. Součástí komplexu je také rychlý internet a prostory pro společenský život. K dispozici je kreativní společenská místnost, soukromá studovna, vnitřní dvorana, posilovna, kolárna a prádelna.

Bezpečí

Standardem je ale pro nás kvalitní systém zabezpečení. Vše řídí 24-hodinová recepce, která má k dispozici kamerový i přístupový systém. Aby se všichni cítili svobodně a přesto byli v bezpečí. Do Kampusu mají přístup pouze ti, kteří sem patří a to díky přístupovým čipům. Citlivý požární systém je už jen třešničkou na dortu. U nás vám prostě nic nehrozí.

Bezpečnost
Péče a bezpečí

Péče a individuální přístup

Skočit si ráno na kávu s čerstvým croissantem? Žádný problém, v okolí Kampusu najdete několik vynikajících kaváren a restaurací. Některé z nich dokonce i v areálu Kampus Palace, kde se nacházejí dvě restaurace se zvýhodněnými cenami pro ubytované studenty.

Žijte v centru Ostravského dění

Budujeme ubytovací prostor, který v Ostravě chyběl a posouvá koncepci studentského bydlení na jinou úroveň. Pro realizaci jsme zvolili dvě osobité budovy přímo v centru Ostravy, historicky známé jako Pošta a Opera. Komplexně jsme je renovovali na kvalitní studentskou rezidenci, která se skládá z apartmánů s velmi slušnou úrovní vybavení. Rezidence vzniká v budově bývalého Hotelu Palace opředené historií a tradicí. Proto jsme tento projekt nazvali Kampus Palace. Slovo Kampus není jen místem pro přespání, ale také pro setkávání, akce, mimoškolní vzdělání a hlavně zázemí pro skvělý studentský život. A slovo Palace? Navazuje na historii a naznačuje, že posouváme hranice kvality. Který student se může chlubit tím, že bydlí v paláci?
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user kampuspalace does not have permission to use this feed type.