Studentská rezidence

Studentská rezidence přímo v centru Ostravy

Konečně místo, kde jsi přímo v centrum dění. Do 10 minut jsi pěšky ve škole (OU a VŠB-TUO), na rušné ulici Stodolní nebo naopak na klidné, romantické procházce podél řeky Ostravice. Stejně blízko jsou sportovní areály, kde si můžeš zaplavat, projet se na kole a zahrát si tenis nebo badminton. Přímo u kampusu je velké obchodní centrum Forum Nová Karolina s kavárnami a kinem. Zkrátka můžeš být tam, kde to žije!
Pokoj

Komfort bydlení

Kampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Při realizaci Kampusu jsme měli stále na mysli, abychom minimalizovali hluk a maximalizovali klid pro tvoje studium, proto naši architekti navrhli protihlukové řešení, které poskytuje soukromí. Součástí komplexu je také rychlý internet a prostory pro společenský život. K dispozici je kreativní společenská místnost, vnitřní dvorana, posilovna, kolárna a prádelna.

Bezpečí

Standardem je ale pro nás kvalitní systém zabezpečení. Vše řídí 24-hodinová recepce, která má k dispozici kamerový i přístupový systém. Aby se všichni cítili svobodně a přesto byli v bezpečí. Do Kampusu mají přístup pouze ti, kteří sem patří a to díky přístupovým čipům. Naše security je v případě problémů rychlejší než blesk. Odladěný požární systém je už jen třešničkou na dortu. U nás vám prostě nic nehrozí.

Bezpečnost
Péče a bezpečí

Péče a individuální přístup

Skočit si ráno na kávu s čerstvým croissantem? Žádný problém, v Kampusu bude každý den připraveno bohaté snídaňové menu. K dispozici je nejen kavárna, ale i restaurace se zvýhodněnými cenami za obědy a večeře pro ubytované studenty. Vybírat lze ze širokého spektra služeb - od těch základních až po luxusnější. Každý z Vás má pro nás cenu, budeme znát Vaše jméno a konkrétní potřeby a pracovat na tom, ať se v Kampusu cítíte jako doma.

Žijte v centru Ostravského dění

Budujeme kampus, který v Ostravě chyběl a posouvá koncepci studentského bydlení na jinou úroveň. Pro realizaci jsme zvolili dvě osobité budovy přímo v centru Ostravy, historicky známé jako Pošta a Opera. Komplexně jsme je renovovali na kvalitní studentskou rezidenci, která se skládá z apartmánů s velmi slušnou úrovní vybavení. Rezidence vzniká v budově bývalého Hotelu Palace opředené historií a tradicí. Proto jsme tento projekt nazvali Kampus Palace. Slovo Kampus není jen místem pro přespání, ale také pro setkávání, akce, mimoškolní vzdělání a hlavně zázemí pro skvělý studentský život. A slovo Palace? Navazuje na historii a naznačuje, že posouváme hranice kvality. Který student se může chlubit tím, že bydlí v paláci?