Naše restaurace

Tipy

Vše v jednom

U

tebe doma, v budově Kampus Palace se nachází hned čtyři podniky. Navíc se tady dá posedět v cool vnitrobloku. Ať už je to raw dort a smoothie z vegereatiánského baru Black Kale, dýmka z Czech Hookah Clubu nebo francouzské speciality z Guest Restaurant, s ničím neuděláš chybu. Můžeš sem sběhnout třeba v papučích. A co víc ... všichni si tu Kampusáků váží, takže nabízí studentům pěkně vypečené slevy.

Guest Restaurant Francais

Stylová francouzská restaurace Guest je vyhlášená především díky svému britskému šéfkuchaři Simonu Guestovi. Restaurace zakládá na používání čerstvých a kvalitních surovin a ochutnat zde můžeš tradiční francouzskou kuchyni i nová experimentální jídla. Tady se rozhodně řídí heslem: „Náš zákazník, náš pán.“ Takže při objednávkách nebuď skoupý a užij si ten tanec na place, který bude v tu chvíli patřit jen tobě. Šmrnc restauraci dodává krásné a útulné prostředí s příjemnou atmosférou.

Tip Kampus Palace

  • Francouzská cibulačka
  • Zauzelné slávky
  • Čokoládovo sušenkový cheescake

Czech Hookah Club

Bar slibuje prémiový dýmkařský zážitek v centru města. Přesvěd se sám, že nejde jen o plané řeči. U dobrého drinku nebo piva si vychutnej vodní dýmku. Jirka za celý tým dodává: „Jsme týmem nadšenců, kteří milují vodní dýmky a rozhodli se využít své zkušenosti z různých oborů a nabídnout tak komunitě v tomto odvětví něco nového a opravdu jedinečného. Naším cílem bylo přinést prémiový zážitek z kouření vodní dýmky celé komunitě dýmkařů, učinit ho dostupný opravdu každému a v konečném důsledku tak zvýšit povědomí o moderním dýmkaření.“

Tip Kampus Palace

  • Gold dým
  • Signature drink podle oblíbené příchuti tabáku

Black Kale

Bezmasá FRESH restaurace, která si zakládá především na čerstvosti, kvalitě a přípravě jídla z čistě rostlinných ingrediencí. Zde musíš vyzkoušet třeba domácí raw čokoládu, bezlepkové palačinky, burgery s domácími hranolkami. Denní menu si jako student můžeš užít s pořádnou slevou. #jsmemenzyou

Tip Kampus Palace

  • Vegan Burgers v bylinkové housce s domácími dipy
  • Pečená Vegan pizza

Forkys - připravujeme ostravskou pobočku

Forky’s je koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Zde nečekej žádné ingredience živočišného původu. V jejich prodejních regálech, které jsou součástí provozoven, najdeš veganské speciality z celého světa, stejně jako výběrové produkty značky Forky’s.

Tip Kampus Palace

  • Kebab wrap
  • Míša dort