Naše restaurace

Tipy

Vše v jednom

U

tebe doma, v budově Kampus Palace se nachází hned čtyři podniky. Navíc se tady dá posedět v cool vnitrobloku. Ať už je to veganský fastfood z Forkys, dýmka z Czech Hookah Clubu nebo francouzské speciality z Guest Restaurant, s ničím neuděláš chybu. Můžeš sem sběhnout třeba v papučích. A co víc … všichni si tu Kampusáků váží, takže nabízí studentům pěkně vypečené slevy. Více informací o slevách najdeš na své kampusácké kartičce.

Guest Restaurant Francais

Stylová francouzská restaurace Guest je vyhlášená především díky svému britskému šéfkuchaři Simonu Guestovi. Restaurace zakládá na používání čerstvých a kvalitních surovin a ochutnat zde můžeš tradiční francouzskou kuchyni i nová experimentální jídla. Tady se rozhodně řídí heslem: „Náš zákazník, náš pán.“ Takže při objednávkách nebuď skoupý a užij si ten tanec na place, který bude v tu chvíli patřit jen tobě. Šmrnc restauraci dodává krásné a útulné prostředí s příjemnou atmosférou.

Tip Kampus Palace

  • Francouzská cibulačka
  • Zauzelné slávky
  • Čokoládovo sušenkový cheescake

Czech Hookah Club

Bar slibuje prémiový dýmkařský zážitek v centru města. Přesvěd se sám, že nejde jen o plané řeči. U dobrého drinku nebo piva si vychutnej vodní dýmku. Jirka za celý tým dodává: „Jsme týmem nadšenců, kteří milují vodní dýmky a rozhodli se využít své zkušenosti z různých oborů a nabídnout tak komunitě v tomto odvětví něco nového a opravdu jedinečného. Naším cílem bylo přinést prémiový zážitek z kouření vodní dýmky celé komunitě dýmkařů, učinit ho dostupný opravdu každému a v konečném důsledku tak zvýšit povědomí o moderním dýmkaření.“

Tip Kampus Palace

  • Gold dým
  • Signature drink podle oblíbené příchuti tabáku

Forky’s

Forky’s je koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Zde nečekej žádné ingredience živočišného původu. V jejich prodejních regálech, které jsou součástí provozoven, najdeš veganské speciality z celého světa, stejně jako výběrové produkty značky Forky’s.

Tip Kampus Palace

  • „Řízek“ s bramborovým salátem
  • Indonéský Gado gado salát
  • Arašídový cheescake


Další Tipy